RICHMANN Svítilna pracovní halogenová | 3000 lm, 230 V - PC5942
Kód: PC5942
30 let s Vámi
Naše firma je na trhu již 30 let

Autorizovaný prodejce
Jsme autorizovaným prodejcem veškerých nabízených značek

Rychlé doručení
Objednané zboží skladem do 13:00 expedujeme tentýž den

Záruční i pozáruční servis
Záruční či pozáruční opravy jsou řešeny a prováděny pouze v autorizovaných servisních střediscích
Detailní popis produktu
-
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítilny |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8592021183371 |
| Délka přívodního kabelu: | 1,8 m |
| Krytí: | IP54 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 30 W |
| Světelný tok: | 3000 lm |
| Typ světla: | COB LED |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
