RICHMANN Svítilna montážní prodloužená nabíjecí | 400 lm, 2600 mAh - PC6809
Kód: PC6809
30 let s Vámi
Naše firma je na trhu již 30 let

Autorizovaný prodejce
Jsme autorizovaným prodejcem veškerých nabízených značek

Rychlé doručení
Objednané zboží skladem do 13:00 expedujeme tentýž den

Záruční i pozáruční servis
Záruční či pozáruční opravy jsou řešeny a prováděny pouze v autorizovaných servisních střediscích
Detailní popis produktu
-
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítilny |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8592021115884 |
| Hmotnost: | 370 g |
| Napětí: | 3,7 V |
| Ostatní vlastnosti: | nabíjení přes USB, magnet, háček, otočný nástavec |
| Příkon: | 10 W |
| Součást balení: | USB kabel |
| Světelný tok: | 400 lm |
| Typ akumulátoru: | Li-Ion, 2600 mAh |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
