RICHMANN Svítilna pracovní halogenová | 2800 lm, 230 V / 12 V - PC5943
Kód: PC5943
30 let s Vámi
Naše firma je na trhu již 30 let

Autorizovaný prodejce
Jsme autorizovaným prodejcem veškerých nabízených značek

Rychlé doručení
Objednané zboží skladem do 13:00 expedujeme tentýž den

Záruční i pozáruční servis
Záruční či pozáruční opravy jsou řešeny a prováděny pouze v autorizovaných servisních střediscích
Detailní popis produktu
-
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítilny |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8592021194520 |
| Délka přívodního kabelu: | 1,8 m |
| Doba nabíjení: | 5 hod. |
| Doba svícení: | 2 hod. |
| Krytí: | IP 54 |
| Napětí: | 230 V / 12 V |
| Příkon: | 30 W |
| Světelný tok: | 2 800 lm |
| Typ akumulátoru: | Li-Ion, 6600 mAh |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
