RICHMANN Sklíčidlo zubové závitové s kličkou | 1,5-16 mm, 1/2"-20UNF - PC9202
Kód: PC9202
30 let s Vámi
Naše firma je na trhu již 30 let

Autorizovaný prodejce
Jsme autorizovaným prodejcem veškerých nabízených značek

Rychlé doručení
Objednané zboží skladem do 13:00 expedujeme tentýž den

Záruční i pozáruční servis
Záruční či pozáruční opravy jsou řešeny a prováděny pouze v autorizovaných servisních střediscích
Detailní popis produktu
Sklíčidlo v balení s kličkou 16mmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sklíčidla a nástavce |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5906741692021 |
| D: | 51 mm |
| L: | 87 mm |
| L1: | 69 mm |
| Průměr vrtáku: | 1,5 - 16 mm |
| Přesnost: | 0,35 |
| Velikost: | 1/2" |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
