RICHMANN Sklíčidlo zubové kuželové s kličkou | 1,5-13 mm B16 - PC9206
Kód: PC9206
30 let s Vámi
Naše firma je na trhu již 30 let

Autorizovaný prodejce
Jsme autorizovaným prodejcem veškerých nabízených značek

Rychlé doručení
Objednané zboží skladem do 13:00 expedujeme tentýž den

Záruční i pozáruční servis
Záruční či pozáruční opravy jsou řešeny a prováděny pouze v autorizovaných servisních střediscích
Detailní popis produktu
Sklíčidlo v balení s kličkou 13mmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sklíčidla a nástavce |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5906741692069 |
| D: | 42 mm |
| L: | 70,5 mm |
| L1: | 57 mm |
| Průměr vrtáku: | 1,5 - 13 mm |
| Přesnost: | 0,35 |
| Velikost: | 1/2" |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
