Proxxon Brousicí a lešticí přístroj SP/E - 28030

30 let s Vámi
Naše firma je na trhu již 30 let

Autorizovaný prodejce
Jsme autorizovaným prodejcem veškerých nabízených značek

Rychlé doručení
Objednané zboží skladem do 13:00 expedujeme tentýž den

Záruční i pozáruční servis
Záruční či pozáruční opravy jsou řešeny a prováděny pouze v autorizovaných servisních střediscích
Detailní popis produktu
Určeno pro kotouče a kartáče ø 50 mm. S elektronicky regulovatelnou rychlostí broušení od 8 – 24 m/s.
•
Úzký kryt u kotoučů umožňuje opracování povrchu i u delších obrobků. Stabilní plastový kryt s přípojkou na odsávání. Nastavitelné příložníky a ochranný kryt. Aretace na zablokování hřídele umožňuje snadnou výměnu brusného kotouče. Pravý konec hřídele se závitem pro našroubování lešticího trnu (součást přístroje).
Technické údaje:
220 – 240 V. 3.000 – 9.000 ot./min. Kotouče 50 x 13 x 12,7 mm. Rychlost broušení 8 – 24 m/s. Hmotnost cca 1.200 g. Rozměry cca 250 x 130 x 100 mm.
Balení:
Součástí balení je 1ks kotouče 50x13 mm z ušlechtilého korundu (tvrdost N) na broušení a ostření a 1ks kotouče z karbidu křemíku (měkké pojivo) na velmi tvrdé materiály.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.