Milwaukee M12 BLDDRC-402C bezuhlíkový aku vrtací šroubovák, 40 Nm (4933499688)
Kód: 4933499688



Související produkty
Detailní popis produktu
Bezuhlíková aku vrtačka MILWAUKEE M12 BLDDRC-402C (4933499688) představuje vrchol kompaktního inženýrství řady M12™. S délkou těla pouhých 137 mm nabízí bezkonkurenční přístup do stísněných prostor, aniž by obětovala výkon. Díky točivému momentu 40 Nm disponuje nejlepším poměrem výkonu k velikosti ve své třídě. Kombinace bezuhlíkového motoru POWERSTATE™, akumulátoru REDLITHIUM™ a inteligentní elektroniky REDLINK PLUS™ zajišťuje špičkový výkon, extrémní odolnost a maximální dobu chodu na jedno nabití.
Klíčové znaky a výhody
Oblasti využití
Technická specifikace
| Kód výrobce | 4933499688 |
| Napětí | 12 V |
| Max. krouticí moment | 40 Nm |
| Počet rychlostí | 2 |
| Otáčky 1. rychlost | 0 - 450 ot./min |
| Otáčky 2. rychlost | 0 - 1 550 ot./min |
| Kapacita sklíčidla | 10 mm (kovové) |
| Max. průměr vrtání dřevo | 32 mm |
| Max. průměr vrtání ocel | 10 mm |
| Max. průměr vrutu | 6 mm |
| Délka stroje | 137 mm |
| Hmotnost s baterií | cca 1,1 kg |
Obsah balení
Často kladené otázky
Je tato vrtačka vhodná pro vrtání do betonu?
Jak dlouho trvá nabití 4.0 Ah akumulátoru?
Můžu v této vrtačce používat i menší 2.0 Ah baterie?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku šroubováky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 4058546568528 |
| Akumulátor součástí: | Ano |
| Délka těla: | 137 mm |
| Hmotnost (vč. aku): | cca 1,1 kg (hmotnost samotného stroje 0,98 kg) |
| Kapacita sklíčidla: | 10 mm (kovové) |
| Kompatibilita: | Všechny akumulátory Milwaukee® M12™ |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
| Max. průměr vrtání (dřevo / ocel): | 32 mm / 10 mm |
| Max. průměr vrutu: | 6 mm |
| Model: | M12 BLDDRC-402C |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Nastavení momentu: | Mechanická spojka (13 nastavení) |
| Otáčky (1. / 2. stupeň): | 0 - 450 / 0 - 1 550 ot./min |
| Počet rychlostí: | 2 |
| Prodejní obal: | plastový kufr |
| Typ motoru: | Bezuhlíkový POWERSTATE™ |
| Značka: | Milwaukee |
| Prodloužená záruka 36 měs. od Milwaukee: | https://www.worka.cz/zaruky/prodlouzena-zaruka-na-36-mesicu-po-registraci-u-vyrobce-milwaukee/ |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Milwaukee je přední výrobce profesionálního elektrického nářadí a příslušenství, založený v roce 1924 v Milwaukee, Wisconsin, USA. Společnost se specializuje na vývoj vysoce výkonného nářadí pro profesionály v různých průmyslových odvětvích, včetně stavebnictví, automobilového průmyslu a údržby. Milwaukee je známá svými inovacemi, jako jsou technologie M12 a M18, které poskytují vynikající výkon a výdrž baterie. Značka klade důraz na kvalitu, spolehlivost a bezpečnost svých produktů, což z ní činí preferovanou volbu mezi profesionály po celém světě.
| Výrobní společnost : | Techtronic Industries Czech s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlická 751/113e, Jinonice 158 00 Praha 5, Czech Republic Czech hotline: +420 2 288 84699 |
