RICHMANN Svítilna hlavová | 60 lm, 3xAAA - PC5900
Kód: PC5900
30 let s Vámi
Naše firma je na trhu již 30 let

Autorizovaný prodejce
Jsme autorizovaným prodejcem veškerých nabízených značek

Rychlé doručení
Objednané zboží skladem do 13:00 expedujeme tentýž den

Záruční i pozáruční servis
Záruční či pozáruční opravy jsou řešeny a prováděny pouze v autorizovaných servisních střediscích
Detailní popis produktu
Baterie nejsou součástí výrobku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čelovky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5906741659000 |
| Hmotnost: | 65 g |
| Napětí: | 3x AAA |
| Příkon: | 1 W |
| Režim svícení: | bílé světlo 100 % / bílé světlo 50 % / červené světlo / blikající červené světlo |
| Světelný tok: | 60 lm |
| Vzdálenost dosvitu: | 60 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
