RICHMANN Sada šroubováků a bitů v plastovém boxu 58 dílů - PC5373
Kód: PC5373
30 let s Vámi
Naše firma je na trhu již 30 let

Autorizovaný prodejce
Jsme autorizovaným prodejcem veškerých nabízených značek

Rychlé doručení
Objednané zboží skladem do 13:00 expedujeme tentýž den

Záruční i pozáruční servis
Záruční či pozáruční opravy jsou řešeny a prováděny pouze v autorizovaných servisních střediscích
Detailní popis produktu
-
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ruční nářadí |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5906741653732 |
| Bity: | 2x; PH1, PH2, PH3; PZ1, PZ2, PZ2, PZ3; PL3, PL4, PL5, PL6; TRX: T10; T15; T20; T25; IMBUS: 2, 3, 4, 5 mm |
| PH: | PH1x75, PH2x38, PH2x100 mm |
| PL: | PL5x100, PL6x38 mm |
| PZ: | PZ1x75, PZ2x150 mm |
| Šroubovák na bity: | 1x |
| Šroubováky mini: | PH0, PH00, PH000; PL1.5, PL2, PL2.5; TRX: T5, T6, T7, T8 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
