RICHMANN Kotouč diamantový segmentový na asfalt | 350x25,4 mm - PC4898
Kód: PC4898
30 let s Vámi
Naše firma je na trhu již 30 let

Autorizovaný prodejce
Jsme autorizovaným prodejcem veškerých nabízených značek

Rychlé doručení
Objednané zboží skladem do 13:00 expedujeme tentýž den

Záruční i pozáruční servis
Záruční či pozáruční opravy jsou řešeny a prováděny pouze v autorizovaných servisních střediscích
Detailní popis produktu
Výška diamantového segmentu - 10mm. TECHNOLOGIE - šikmá drážka pro vyšší řeznou rychlostDoplňkové parametry
| Kategorie: | Diamantové kotouče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5906741648981 |
| Použití: | beton, asfalt |
| Průměr: | 350 mm |
| Průměr kotouče: | 350 mm |
| Upínání: | 25,4 mm |
| Výška segmentu: | 10 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
