Narex Příklepová vrtačka 650W, EVP 13 E-2H3 (00624029)
Kód: 624029
30 let s Vámi
Naše firma je na trhu již 30 let

Autorizovaný prodejce
Jsme autorizovaným prodejcem veškerých nabízených značek

Rychlé doručení
Objednané zboží skladem do 13:00 expedujeme tentýž den

Záruční i pozáruční servis
Záruční či pozáruční opravy jsou řešeny a prováděny pouze v autorizovaných servisních střediscích
Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příklepové vrtačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8590163955818 |
| Jmenovitý příkon: | 650 W |
| Max. kroutící moment 1. rychlost: | 29 Nm |
| Max. kroutící moment 2. rychlost: | 10 Nm |
| Max. ø vrtání dřevo: | 35 mm |
| Max. ø vrtání hliník: | 16 mm |
| Max. ø vrtání ocel: | 13 mm |
| Max. ø vrtání zdivo: | 16 mm |
| Napájecí napětí: | 230 V |
| Otáčky naprázdno 1. rychlost: | 0–1 100 /min |
| Otáčky naprázdno 2. rychlost: | 0–3 000 /min |
| ø upínacího krku: | 43 mm |
| Prodejní obal: | kartonová krabice |
| Rozsah sklíčidla: | 1,5-13 mm |
| Součást balení: | zubové sklíčidlo, dorazová tyč pro nastavení hloubky vrtání, přídavné držadlo |
| Údery naprázdno 1. rychlost: | 0–22 000 /min |
| Údery naprázdno 2. rychlost: | 0–60 000 /min |
| Závit na vřetenu: | 1/2"-20 UNF |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Narex je renomovaný český výrobce elektrického nářadí, založený v roce 1943. Společnost se specializuje na výrobu vysoce kvalitního a spolehlivého nářadí pro profesionální i domácí použití. Narex nabízí široký sortiment produktů, včetně vrtaček, brusek, pil a dalších nástrojů, které jsou navrženy pro maximální výkon a dlouhou životnost. Díky důrazu na inovace a technologický pokrok je Narex oblíbenou volbou mezi řemeslníky a profesionály po celé Evropě.
| Výrobní společnost : | NAREX s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Chelčického 1932, 47001 Česká Lípa, Česká republika |
| E-mail : | narex@narex.cz |
